دستگاه دو کابین و سه کابین آزمایشگاهی، که متشکل از کابین های یخچال، فریزر 40- درجه و دیپ فریزر 80- درجه می باشد دستگاهی است که به وسیله آن می توان دمای دو یا سه محفظه، یک محفظه دیپ فریزر 80- درجه سانتیگراد، یک محفظه فریزر 40- درجه سانتیگراد و یک محفظه یخچال را به طور مجزا در بازه دمایی کاری تعریف شده حفظ و کنترل کرد.

یخچال و فریزر های دو کابین و سه کابین دارای یک نمایشگر 4 اینچ لمسی می باشند که این نمایشگر در یک محیط نرم افزاری ساده به دو زبان قابلیت تنظیم و مانیتورینگ و همچنین گزارش گیری برای هر کابین را به طور مجزا امکان پذیر می سازد.

این دستگاه ها طراحی و تولید شرکت مهندسی فراتجهیز آرمان پژوه و دارای امکانات هوشمند بسیار زیاد با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه داخلی و خارجی طراحی شده و یا قابل سفارش در ابعاد مورد نظر و با امکانات دلخواه می باشد.

دستگاه مورد نظر قابل استفاده در مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاه های پزشکی، بیوتکنولوژی، زیستی، دارویی، گیاه پزشکی، صنایع شیمیایی، پتروشیمی، نفت و گاز، آزمایشگاه های استاندارد و کالیبراسیون و آزمایشگاه های کنترل کیفی و تضمین کیفیت جهت نگهداری دارو، کیت های آزمایشگاهی، فرآورده ها و نمونه های زیستی، محلول ها و مواد آزمایشگاهی می باشد.

تولیدات شرکت مهندسی فراتجهیز آرمان پژوه دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.